Konkurs PLL LOT S.A.

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły konkurs skierowany do studentów I i/lub II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych na terenie Polski, którzy będą bronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2019/2020. Aby wziąć udział w projekcie należy wybrać temat swojej pracy dyplomowej z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo, napisać innowacyjną, popartą ciekawymi badaniami pracę, obronić ją a następnie zgłosić do konkursu.

Obszar tematyczny Konkursu obejmuje m. in.:

• modele biznesowe linii lotniczych,
  • nowoczesne technologie w sektorze lotniczym,
  • wykorzystanie Big Data i zaawansowanej analityki w optymalizacji procesów biznesowych w sektorze usług lotniczych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lot.com/konkurs

Do wygrania są nagrody pieniężne (10.000 zł dla Zwycięzcy!), bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika. Organizator przewiduje również nagrody dla promotora najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy licencjackiej/inżynierskiej.

Obronione prace, wraz z kompletem dokumentów należy wysłać od 10.05.2020 roku do 30.09.2020 na adres: konkurs.lot@pb.edu.pl